ABD de eğitim

AMERİKA DİL OKULLARI - AMERİKA'DA ÜNİVERSİTE


AMERİKA'DA DİL EĞİTİMİ - AMERİKA EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Dil EğitimiAmerika'nın farklı eyaletlerinde onlarca dil okulundan biri mutlaka sizin için uygundur. İngilizce dil eğitiminde uzman eğitmenler ile kariyeriniz için büyük bir adım atın!

Amerika'da Uluslararası Turizm ve Otel Yönetimi

Genel Açıklama

Uluslararası Turizm ve Otel Yönetimi

Bu program otelcilik ve turizm sektörünün üst yönetim kademelerini araştırmak için en kapsamlı gerçek dünya eğitimi kazandırmaktadır.

Dersler öğrencilere, üst düzey otellerde, en iyi restoranlarda, tam hizmet merkezlerinde, lüks kruvazeye hatlarında, turizm ofislerinde ve diğer konuksever organizasyonlarda imrenilecek bir pozisyon kazanmak için bilgiyi ve beceriyi sunuyor.

Ayrıca büyüyen bir hareket olan "EkoTurizm" dünyadaki çevresel sorumluluk yolculuğunu destekliyor. Bu program sürdürülebilir turizm konularını ve turizmde büyüyen "yeşili" ele alacak

Kış 5 Ocak - 28 Mart 2011
Yaz 28 Haziran - 15 Eylül 2011

Yararları

  • Küresel otelcilik yönetimini etkileyen güncel konuları incelemek.
  • Otelcilik ve turizm müşteri odaklı pazarı elinde tutmak ve fethetmek.
  • Değişen otelcilik ve turizm sektöründe, gerekli olay yönetimi ve proje yönetim projelerini kurmak.
  • İşçiyi elde tutup destekleyen bütünleşmiş servis kültürünün nasıl geliştiğini öğrenmek.
  • Geçerli otelcilik ve turizm uygulamalarında, sürdürülebilirliğin ve yeşillendirmenin rolü hakkında bilgi edinmek
  • U.S şirketlerindeki mesela rezervasyon, ön büro, yiyecek ve içecek, ev işleri, insan kaynakları, muhasebe, operasyon, müşteri hizmetleri, iş, konferans ve etkinlik yönetimi departmanlarında staj ve global iş pazarında kesin rekabet kazanmak.

Kimler Katılabilir

Bu sertifika programı, kariyerini geliştirmek isteyip bu alana yeni giren insanlar ve zaten otelcilik sektöründe çalışanlar için tasarlanmıştır.

Otelcilik sektörüne girmek isteyen profesyoneller, yukarı hareketlilik için işletme becerileri kazanmak isteyen otelcilik çalışanları, gelişmeyi hedefleyen devre mülk, kat mülkiyeti ve otel endüstrisi sahipleri, ticaret, kongre ve ziyaretçi büroları, turizm panoları, otel\motel dernekleri için çalışan anahtar personeller, otelcilik sektörü için altyapının geliştirilmesinde yer alan diğer profesyoneller.

Sertifika Koşulları

Uluslararası Turizm ve Otel Yönetimi

Öğrencilerin otelcilik işletme sertifikasını alabilmeleri için bütün derslerden "C" notu veya her ders için daha iyisi gereklidir.

Bütün sertifika programları profesyonel İngilizce yeterlilik seviyesinde Dinleme, not alma, okuduğunu anlama, kelime bilgisi, yazılı anlatım ve sözlü sunum gerektirmektedir.

Öğrenci kabulünde sertifika programı şartlarına uymayan uluslararası öğrenciler ilk önce bir İngilizce dil programına kaydedilmek üzere davet edilir.

0543 292 41 92

 info@islands-turkey.com

ISLANDS Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Amerika Kampanyalar

ABD Dil Okulları Kampanyalar


Yurtdışı Eğitim Fırsatlarımız

Web Servisi İle Bağlantı Kurulamadı


Amerika Programlarımız

Diger Egitim Sitelerimiz

Ana Sayfa | İLETİŞİM | Site Haritası Valid CSS!
Amerika Eğitim Kampanyalar